Charmed Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed Forever

Форумче за великите чародейки!!!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Записване

Go down 
+18
Lady_Charmed
Nina_Selena_Zori
Прю
CyCiityyy
piper_charmed
aleksa408
peperudka151
Emo_Deamon
Phoebe Halliwell
Fiibi_Haliwell
Sweet_Holly
Piper_Haliwell
e_l_i
Фийбс Халиуел
SeXy_ChArMeD_LaDy
``sw3e7 cat``
_krisi_
Radostina_charmed
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Lady_Charmed
Служител на злото
Служител на злото
Lady_Charmed


Брой мнения : 30
Сили : Телекинеза, Левитация Видения
Име : Пайпър
Любимец от Чародейките : Прю
Хоби : Да играя с магиите си
Най-големият ви страх : Паяци
Учителско име : Lady_Prue
Registration date : 27.01.2010

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 12:55 pm

Мерси много.
Върнете се в началото Go down
kIsSs

kIsSs


Брой мнения : 1
Age : 28
Сили : Теликинеза
Видение
Име : Хриси
Любимец от Чародейките : Фийби
Хоби : Обичам да рисувам и да се забавлявам с приятели
Най-големият ви страх : самотата
Учителско име : Ученик
Registration date : 31.01.2010

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyНед Яну 31, 2010 11:03 am

Име и Фамилия: Христа Спасова

Възраст:14

Външен вид:Кестенява коса и кафеви очи

Характер:Добра съм и спокоина

История: Още на 5години разбрах че съм по особено дете.Маиками и бащами ми поговориха с мен и ми обясниха че имам необикновени сили е кво съм разбирала тогава де но както и да е.Историятами не е нищо особено но си е моята.

Сили:Теликинеза
Върнете се в началото Go down
Radostina_charmed
Admin
Admin
Radostina_charmed


Брой мнения : 3156
Age : 29
Сили : Вкаменяване, Взривяване, Клониране, Телекинеза и Очарование
Име : Радостинa
Любимец от Чародейките : Пайпър
Хоби : Да се рова в нета и да гледам Чародейките.
Най-големият ви страх : От сярна киселина
Учителско име : ~Проф. Пайпър Халиуел~
Registration date : 03.12.2008

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyЧет Фев 04, 2010 10:26 pm

Христа, одобрена си Записване - Page 3 Lol
Върнете се в началото Go down
https://charmedforever.bulgarianforum.net
ev4ito11
Новак
Новак
ev4ito11


Брой мнения : 103
Сили : Летивация,Взривяване,Лекуване,Видения.
Име : Мария
Любимец от Чародейките : Прю,Пайпър,Фийби и Пейдж.
Хоби : Да гледам Чародейките.
Най-големият ви страх : Паяци комари и киселина.
Учителско име : Проф. Прю Халиуел.
Registration date : 21.02.2010

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyНед Фев 21, 2010 9:03 pm

Име и Фамилия: Керъл Халиуел 

Възраст: 15

Външен вид: :Висока съм 146 см., имам кестенява коса

Характер:Спокойна съм освен ако не ме ядосат,а единственият човек,който може да ме ядоса е  сестрите ми.

История: Аз съм родена на 18 юли 1990 година.Майка ми е могъща вещица,а баща ми е ангел.Аз искам да усъвършенствам не само заклинанията,а и моите сили.А те са Летивация и Астрокинеза.Искам и да науча няколко отвари за да стана като моята майка

Една от следните сили:
Астрална Проекция
Астрокинеза
Взривяване
Видения
Завъртане
Замръзяване
Левитация
Ледена ефира
Невидимост
Призоваване
Проекция
Проход
Психоатака
Скок
Скорост
Съчувствие
Телекинеза
Телепатия
Хронокинеза

Ето малко разяснения по силите, за да знаете точно коя да изберете.

Телекинеза
Това е способността човекът да движи предмети с ума си. Често магическите хора я прилагат чрез движение на ръцете, но има такива, които я контролират през очите си. Понякога тази сила е доста полезна, имайки се предвид, че е една от най-силните и разпространени.

Замръзяване
Оригиналното име на тази сила е Temporal Stasis. Тя забавя молекулите до такава степен, че ги спира за известно време и в известна ареа. С нарастването на силите на мага, нарастват и периода и пространството, в което се замръзяват молекулите. Най-силните магьосници могат да замръзяват времето докато самите те не решат кога да го пуснат отново.

Видения
Като стрели, виденията преминават през ума на вещицата(вещерът), но достатъчно бавно за да може да й/му осигури нужната информация.

Астрална Проекция
Способността човек да се клонира на друго място. Уловката е обаче, че реалното тяло е в състояние на покой, докато проектираното може да докосва, мести и движи предмети. За съжаление, поредния недостатък е, че проекцията няма сили.

Взривяване
Когато някой я приложи, молекулите започват да се движат забързано, докато накрая не причинят експлозия. Това е опасна сила и действа на всичко, освен на демони от високо ниво и такива, които са си приложили имунизация.

Левитация
Магът се издига на ниска височина над земята - между два и пет метра.

Съчувствие
Възможността човек да чувства чуждите чувства. Ако не си предопределен за тази сила можеш да полудееш. Доста е полезна, ако искаш да разбереш какво са намислили твоите съперници или какво чувстват приятелите ти към теб (като се изключи личната изгода).

Скорост
Вещерът развива висока скорост, варираща между скоростта на звука и скоростта на светлината. Не изисква концентрация.

Призоваване
Призователите могат да създават (извличат) предмети от книги, картини и други. с нарастването на силите им, те могат да създават предмети без да ги гледат и без да съществуват в картини и книги.

Превъплъщение
способността да променяш външния си вид. Невероятно полезна сила. Човек може да се превъплъти в каквото си поиска, стига да е одушевено.

Проекция
Възможността вещерът да променя който и каквото иска в който икаквото поиска. Също така да пътува както през времето, така и през пространството.

Скок
Способността човек да скочи до 50 метра дължина и 20 метра височина.

Телепатия
Човекът може да контактува с други хора от разстояние. чува се като шепнене и единствено този, който е предназначен да чуе послaнието всъщност го чува. С развиване на силата вещерът започва да се "включва" в чужди магии и да ги използва.

Завъртане
Атакуваща магия. Вещерът се завърта като пумпал и нанася бърз и мощен удар по противника си. Не може да отблъсква магии при въртене.

Проход
Може да отваря проходи в стени или земя и да отключва всякакви врати.

Невидимост
Това е уменние да блокираш светлината. Ако светлината бъде блокирана,предметите стават невидими или незабележими.

Хронокинеза
Умение да забавя и увеличава скоростта на времето.

Астрокинеза
Способността на вещицата да копира себе си. Подобна на атралната проекция,но и астралните и истинското тяло могат да се движат.

Психоатака
Използвайки ума си вещицата може да контролира предмети които не вижда. Подобна телекинезата.

Ледена ефира
Магьосникът размахва ръка, от която излиза син прашец, превръщащ се в лед. Може да бъде насочван и докато лети към жертвата си може да се трансформира в ледени колчета, или може да удря жертвите.
Върнете се в началото Go down
Radostina_charmed
Admin
Admin
Radostina_charmed


Брой мнения : 3156
Age : 29
Сили : Вкаменяване, Взривяване, Клониране, Телекинеза и Очарование
Име : Радостинa
Любимец от Чародейките : Пайпър
Хоби : Да се рова в нета и да гледам Чародейките.
Най-големият ви страх : От сярна киселина
Учителско име : ~Проф. Пайпър Халиуел~
Registration date : 03.12.2008

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyПон Фев 22, 2010 10:03 pm

Керъл, одобрена си Записване - Page 3 Lol
Върнете се в началото Go down
https://charmedforever.bulgarianforum.net
the angel

the angel


Брой мнения : 1
Age : 29
Сили : взривяване,телекинеза,невидимост
Име : Марлен
Любимец от Чародейките : пайпър
Хоби : Да плувам
Най-големият ви страх : змии,от височини
Учителско име : марли
Registration date : 12.05.2011

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 3:18 pm

Име:Марлен Маринова
Възраст:16
Bъншен вид:Висока съм 158 см., имам кестенява коса,кафяви очи
Xaрактер:спокойна ,ако не ме ядосат
история:Един ден излязох да разходя кучето си в парка,докато вървях срещнах моята сестра.Tя e c 7 години по-малка от мен,и както винаги започна да досажда.Аз много се ядосах и поисках да я замеря със сладоледа,който ядеше.Изведнъж той полетя и падна право върху главата и.Тя започна да пищи,a аз побягнах към къщи.Когато се прибрах обясних на мама какво се е случило,а тя ми каза че съм наследила силата телекинеза от нея.И сега съм тук за да я осъвершенствам.
Върнете се в началото Go down
PoLiToOoO

PoLiToOoO


Брой мнения : 4
Age : 26
Сили : огън
Телекинеза
Име : Поли,Павлина
Любимец от Чародейките : Пейдж и Пайпър
Хоби : сарфиране в нета и гледане на епизоди на чародейките
Най-големият ви страх : да загубя хората,които обичам
Учителско име : Пайпър Халиуел
Registration date : 14.12.2012

Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 EmptyПет Дек 14, 2012 4:00 pm

Име и Фамилия: Павлина Митева

Възраст: 15

Външен вид: 153 см., светло кафява коса и фелено,кафеви очи

Характер: Спокойна,много трудно мога да се вбеся

История: Преди 4 години разбрах за силите си.Когато бях с една приятелка се вбесих страшно много.Задуха вятър,заваля дъжд и се появиха тъмни облаци.От тогава когати се ядосвах ставаше така,но започнах да се контролирам

Една от следните сили:
Астрална Проекция
Видения
Ледена ефира
Скорост
Съчувствие
Телекинеза
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Записване - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Записване
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charmed Forever :: ~Сан франциско~ :: Магическо училище :: Учениците-
Идете на: