Charmed Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed Forever

Форумче за великите чародейки!!!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine

Go down 
АвторСъобщение
Sweet_Holly
Пейдж като вампир
Пейдж като вампир
Sweet_Holly


Брой мнения : 14122
Age : 27
Местожителство : Смолян
Сили : Вкаменяване ,Телекинично телепортиране , Телепортиране , Проекция


Име : Михи (Михаела)
Любимец от Чародейките : Пайпър
Хоби : Да се забавлявам с приятели и да гледам филмчета с вампири
Най-големият ви страх : От високо и от тъмното
Учителско име : Проф. Пейдж Матюс
Registration date : 11.12.2008

Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine Empty
ПисанеЗаглавие: Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine   Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine EmptyСъб Ное 20, 2010 12:48 pm

Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine VH1-Do-Something-Awards-alyssa-milano-14609752-396-594

Ето едно интервю, което е дала Алиса (превода може да не е много точен, за което се извинявам).

Интернет активноста на Алиса, е доста нашумяла. Тя много често посещава туитъра си. Факт е колко много грижи е положила още от ранното си участие в помощ на Хаити (тя е една от първите знаменитоси, дарила пари, за Хаити) и е подкрепила доста от кузите чрез туитъра си - точно затова тя заема място в сърцата ни.

Бяхме много развълнувани, когато засякохме разговорливата дама на наградите на VH1, "Do Something Awards", където Алиса е номинирана за най - добър реформатор на работата й. Изглеждаше замешетяващо в лъскав сребърен топ и черен панталон, тя поговори бързо с нас за нефтените разливи, туитър и разбира се Джърси Шон:

Като човек, който е бил на Персийския залива край крайбрежието, как мислиш, че президент Обама ще се справи с нефтения разлив?
Алиса: "Както повечето хора, мисля че няма цялата информация. И това е много разачароващо. Не съм сигурна дали трябва да се обадим на BP или на Обама, все пак не съм политик. Но като цивилен, чувствам, че имаме правото да получим повече информация, но никой не ни я дава. Искам да кажа, че в интернет се говори за този разлив под водата, може би в последните две седмици и просто мисля, че тази информация е подозрителна."

Как ще "защитиш" Туитър от хората, които казват, че е просто още един сайт за социални запознаства, който не действа добре на днешните тинейджъри?
Алиса: "Мисля, че последното ми твърдение, до определена степен всъщност защитава туитър, което беше че научихме за напукване на морското дъно и то благодарение на туитър. Мисля, че всеки път, когато медиите ограничават по някакъв начин достъпът на информация, ние можем да я получим от туитър. Не разбирах протестите в туитър срещу Иран затова "последвах" няколко студенти, които са туитвали в реалното време за протести. Имаше нещо толкова лично и съответно получих информацията, която ми трябваше през екрана на компютъра ми, а не през филтъра на медиите."

В миналото спомена, че не си голям фен на Джърси Шор. Някаква промяна в мнението ти?
Алиса: "Не съм гледала нито един епизод. Всичко това се появи, защото някой на събитие на УНИЦЕФ ме попита какво мисля. Но те ме попитаха какво мисля за Джърси Шор, а аз никога не го бях виждала, тогава съпругът ми ми показа едно промо на шоуто в YouTube и знаете ли, аз не мисля да гледам това шоу. На следващия ден навсякъде бях извесната като тази, която мрази Джърси Шор. Аз никога не съм гледала шоуто, но хората продължават да ползват тази новина, че не го харесвам. Така, че се надявам вече да спрът."

Дано сте разбрали нещо от неспокопосания ми превод ;дд.



Върнете се в началото Go down
http://4554.bulgarianforum.net/forum.htm
 
Алиса: Oil Bad, Twitter Good, Jersey Shore Just Fine
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Алиса в нов филм
» Сватбата на Алиса Милано
» Черното тефтерче на Алиса
» Алиса Милано е сгодена за холивудски агент
» Галерия на Алиса Милано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charmed Forever :: Вестник "Всичко за Чародейките"-
Идете на: